215. Chalupy na Vysočině
Autor: Miloš Krátký
(1898 Prosenice, Přerov - ? ?)
Signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 70 cm, výška: 48 cm, rámování: 65,5 x 84 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč