230. Chalupy
Autor: Josef Treuchel
(1925 Kopřivnice - 1990 Kopřivnice)
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 88 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč