101. Úskalí improvizace
Autor: Zdeněk Netopil
(1948 Šanov)
signováno a datováno dole uprostřed, zaskleno
Datace: 1995
Šířka: 43 cm, výška: 54 cm, rámování: 78 x 63 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč