2. My dva a pes
Autor: Zdeněk Netopil
(1948 Šanov)
signováno a datováno dole uprostřed, zaskleno
Datace: 1996
Šířka: 32 cm, výška: 49 cm, rámování: 75 x 54 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč