Chlapec se džbánem
Autor: František Adamec
(1905 - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 79 x 63 cm
Konec dražby: 15.05.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč