51. Zátiší s ovocem
Autor: František Adamec
(1905 - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 63,5 x 79 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 13.03.2023 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč