132. Barevná kompozice
Autor: Dana Puchnarová Štormová
(1938 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, datace: 1967
Šířka: 40 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 69,5 x 56,5 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč