195. Z cyklu geometrie
Autor: Dana Puchnarová Štormová
(1938 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 2/20 vlevo dole, volný list v paspartě.
Technika: lept, datace: 1966
Šířka: 10,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 21 x 15 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:04 SELČ
Zbývá: 12d 14h 20m 53s
Vyvolávací cena: 800 Kč