278. Pekárek - Lodička na břehu
Signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1915
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč