V lese
Autor: V. Měchura
(? ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 28 x 38 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč