Pod horami
Autor: Josef Jaroš
(1909 Česká Lípa - ?)
Signován vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 51 x 60 cm
Konec dražby: 14.06.2023 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč