96. Zátiší se džbánky a ovocem

Autor: František Krchov
(? ?)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 41,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 47,5 x 57 cm

Konec dražby: 13.09.2021 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč