Snopy

Autor: Wilhelm Hundt
(1899 - 1978)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 42 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč