Jarní tání

Autor: Wilhelm Hundt
(1899 - 1978)

Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 41 x 49 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč