17. Stará Třebeš

Autor: Vladimír Barva

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 38 cm, výška: 32 cm, rámování: 44 x 50 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč