Jizerské hory

Autor: Karel Koňák
(1926 - ?)

Signováno vpraco dole, lištováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 51 x 71 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč