18. Jizerské hory
Autor: Karel Koňák
(1926 - ?)
Signováno vpraco dole, lištováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 51 x 71 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč