Zátiší

Autor: Ondřej Pavlík
(1932 Poříčí nad Sázavou - 1989)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixovánona kartonu
Šířka: 62 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 68 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč