U stolu

Autor: Ondřej Pavlík
(1932 Poříčí nad Sázavou - 1989)

signováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 107 cm, výška: 128 cm, rámování: 131 x 109 cm

Konec dražby: 01.03.2021 21:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč