157. Krajinka
Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)
signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 28,7 cm, výška: 21,7 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč