279. děti při hře
Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)
Pochází z pozůstalosti autora, olištováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 22,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 39,5 x 25 cm
Konec dražby: 23.04.2023 17:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč