280. Portrét muže

Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)

Signováno a datováno z rubové strany, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 18,7 cm, výška: 21 cm
Stav: poškozená malba

Konec dražby: 23.04.2023 17:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč