56. Starý muž a pes
Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)
Nesignováno. Pochází z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč