60. Na plovárně
Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)
Nesignováno. Pochází z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 52,3 cm, výška: 29,8 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč