Karel Čapek
Autor: Ladislav Rusek
(1927 Hrabství, Skřípov - 2012 Česká Republika)
signováno tužkou vpravo dole pod grafikou
Technika: dřevoryt
Šířka: 10 cm, výška: 18,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč