11. Údolí řeky Isarco

Autor: F.L. Gamerith

Signováno vlevo dole F. L. Gamerith, rámováno v původním galerijním bohatě reliéfním zlaceném širokém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 32 cm, rámování: 57 x 73 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:21 SELČ

Aktuální cena: 5 500 Kč

Zbývá: 0d 2h 14m 16s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 700 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
5 500 Kč26.8.2021 23:11:09 (limit 24.8.2021 17:19:28)
5 000 Kč26.8.2021 23:11:09
4 700 Kč24.8.2021 17:18:54