Večer

Autor: Varvara Divišová
(1954 Karlovy Vary - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, materiál: sololit
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 22:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 700 Kč