25. Kostelík na obzoru

Autor: Varvara Divišová
(1954 Karlovy Vary - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 1997
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 55 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:14 SEČ

Zbývá: 11d 2h 18m 28s

Vyvolávací cena: 3 800 Kč