46. První sníh II.
Autor: Varvara Divišová
(1954 Karlovy Vary - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, materiál: plátno
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 54 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč