97. Předjaří

Autor: Varvara Divišová
(1954 Karlovy Vary - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, materiál: plátno, datace: 1996
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 64 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 700 Kč