Dobrovský - Kytice ve váze
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1950
Šířka: 35 cm, výška: 35 cm, rámování: 45,5 x 45,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč