28. Stará Praha
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 37 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.02.2023 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč