30. V pralese

Autor: Vlastislav Lachout
(1935 Praha)

Nesignováno, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 73 cm, rámování: 75 x 53 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:29 SEČ

Zbývá: 8d 18h 59m 28s

Vyvolávací cena: 4 100 Kč