Druhý břeh - XL Formát

Autor: Jaroslav Vlasák
(1951 Karlovy Vary - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, materiál: sololit, datace: 1999
Šířka: 147 cm, výška: 66 cm, rámování: 79 x 160 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč