143. Květiny ve džbánu
Autor: Jaroslav Vlasák
(1951 Karlovy Vary - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 40 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 64 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč