157. Snový svět
Autor: Jaroslav Vlasák
(1951 Karlovy Vary - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, materiál: sololit
Šířka: 74 cm, výška: 65 cm, rámování: 75 x 83 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč