Zasvěcení

Autor: Jaroslav Vlasák
(1951 Karlovy Vary - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno na reversu autorský štítek
Technika: akryl, materiál: sololit, datace: 2009
Šířka: 70 cm, výška: 76 cm, rámování: 89 x 84 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč