Šťastný strom

Autor: Jaroslav Vlasák
(1951 Karlovy Vary - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, materiál: sololit, datace: 2002
Šířka: 57 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 70 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 700 Kč