Zasvěcení

Autor: Jaroslav Vlasák
(1951 Karlovy Vary - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek. Rámováno.
Technika: akryl, materiál: Sololit, datace: 2009
Šířka: 70 cm, výška: 76 cm, rámování: 89 x 84 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč