29. Země slunečního větru

Autor: Jaroslav Vlasák
(1951 Karlovy Vary - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, materiál: sololit, datace: 1999
Šířka: 76 cm, výška: 56 cm, rámování: 65 x 85 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:14 SEČ

Zbývá: 5d 21h 13m 24s

Vyvolávací cena: 3 900 Kč