Řeč snů II.
Autor: Jaroslav Vlasák
(1951 Karlovy Vary - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, materiál: sololit, datace: 2002
Šířka: 57 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 70 cm
Konec dražby: 09.04.2024 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč