Zátiší s ovocem

Autor: Raimo Viitala
(1932 - 1991)

Signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 46 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 47,5 x 63 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč