Zima ve Wiecku

Autor: Ferdinand August Glienke
(1854 ? - 1937 ?)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu přiloženy dobové fotografie chalupy a autorský popisek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 43,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 55 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 700 Kč