67. Lesní cesta v zimě
Autor: Dagfin Sidselrud
(1899 - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 71 cm, rámování: 85 x 74 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč