27. Kotvící lodě - L Formát
Autor: Sixten Enberg
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 122 cm, výška: 61 cm, rámování: 70 x 132 cm
Konec dražby: 30.05.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč