U řeky

Autor: Charles Lefevre
(1875 - 1946)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 46 x 63 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč