181. Žena u řeky
Autor: Giuseppe Tesa
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 38 x 47 cm
Konec dražby: 15.11.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč