Potůček

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 43 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč