11. Břízy v krajině

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1922
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 35 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 18:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč