Praha

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 45,5 x 33 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 100 Kč