Kostel

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 20,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 32,5 x 43 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč